Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Op Reddit en Ubiquiti-community verschillende verhalen dat de UCG-Max wel erg heet wordt. De methode hoe hier de SSD geplaatst wordt, helpt ook met extra koeling...
Vandaag de UCG Max ingericht en in het netwerk gehangen. Die gaat voorlopig alleen het Network deel regelen. Protect blijft nog even op de Cloud Key.
Met een leuke ontdekking tijdens het plaatsen.
Het was mijn bedoeling om de UCG plat te plaatsen en het Sicko modem er op te zetten. Zodat het display mooi afleesbaar is.
Tijdens het kabelrommelen de UCG even op z'n kant gezet en toen zag ik opeens dat de uitvoer op het display zich zelf had aangepast aan deze positie.
Net een bestelling gedaan van een UACC-SSD-Tray en bij NBB.com meteen maar een Kingston FURY Renegade SSD 2TB M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe besteld.
Dan kan ik hopelijk deze week nog m'n camera's omzetten naar UCG Max en een UCK-Gen2+ met 1TB SSD en 19" rack mount, tekoop aanbieden.
Heb de tray vandaag binnen gekregen. Ziet er stevig uit en volop metaal om de SSD te koelen.
Diegenen die met een 3D printer aan de slag willen gaan kunnen dat waarschijnlijk beter niet doen.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.